Bonusy powitalne w kasynach

Bonus powitalny to główny punkt oferty bonusowej jaką znajdziesz praktycznie we wszystkich internetowych kasynach. Dzięki niemu początek Twojej przygody z danym serwisem będzie przyjemniejszy, wzrosną również Twoje szanse na ciekawą wygraną. Początkujący gracze często popełniają błąd i skuszeni bardzo wysoką kwotą jaką mogą otrzymać, wpłacają swoje pieniądze i wpadają w coś w rodzaju pułapki zastawionej przez kasyno.

Zdecydowanie to nie kwota jaką można otrzymać za darmo jest najważniejsza jeśli chodzi o promocje powitalne w kasynach online. Dużo ważniejsze są warunki obrotu. Dopiero po ich spełnieniu będziesz mógł bowiem dokonać wypłaty, nie tylko otrzymanej premii ale również swoich własnych pieniędzy które zdeponowałeś. Przedstawimy to na przykładzie. Otrzymujesz na maila ofertę informującą, że po wpłacie 500 PLN otrzymasz dodatkowe 5000 PLN bonusu. Brzmi tak dobrze, że aż niewiarygodnie. Zadowolony rozpoczynasz grę lecz nie masz świadomości o warunkach promocji które ukryte są w regulaminie. Mówią one, że przed wypłatą będziesz musiał postawić sumę wpłaty i otrzymanego bonusu przynajmniej 70 razy. Oznacza to, że mając na koncie 5500 PLN będziesz musiał postawić... 385000 PLN. Dopiero gdy tyle wyniesie suma wszystkich Twoich stawek będziesz mógł zlecić wypłatę. Szansa, że nie "zjedziesz" do zera zanim uda Ci się wypełnić do końca obrót jest naprawdę niewielka.

Dużo korzystniej będzie skorzystać z bonusu z dobrymi warunkami obrotu. Tutaj nie posłużymy się już przykładem a konkretną promocją jaką znaleźć można w znakomitym kasynie StarGames. Oferuje ono swoim nowym graczom bonus powitalny w wysokości maksymalnie 400 PLN. Wystarczy, że dokonasz swojej pierwszej wpłaty a stan Twojego konta zostanie automatycznie podwojony aż do wyżej wspomnianej kwoty. Depozyt w wysokości 400 PLN zostanie zatem zamieniony do aż 800 PLN. Nie kwota jest tu jednak najważniejsza a bardzo dobre zasady dotyczące obrotu otrzymaną premią. Aby uwolnić swój bonus i móc wypłacić pieniądze będziesz musiał postawić go 1 raz. Dokładnie tak, to nie pomyłka - jeden raz. Gdy to zrobisz, wszystkie zgromadzone pieniądze będziesz miał prawo wypłacić. To jeszcze nie wszystko, jeśli stan Twojego konta będzie wyższy od początkowego (jeśli będziesz mieć na koncie nadwyżkę względem wpłaconej kwoty i otrzymanego bonusu) będziesz mógł wypłacić nadwyżkę a pozostałą sumę po prostu będziesz dalej obracać. To zdecydowanie jedna z najciekawszych promocji powitalnych w kasynach internetowych. Jeśli rozglądasz się za ciekawym bonusem który na starcie da Ci dodatkowy zastrzyk gotówki, skorzystaj właśnie z tej promocji a na pewnie nie pożałujesz.

Wybieraj bonusy powitalnego z "zdrowymi" zasadami a możesz być prawie pewny, że dzięki nim zyskasz a nie stracisz. Dołącz do StarGames i zgarnij znakomity bonus powitalny lub korzystając z naszych rad znajdź inny bonus który łatwo będzie obrócić i wypłacić.